Efektywny trening z obrożą Canicom 300

Psy, chociażby nie wiadomo jak dobrze wytresowane, często mają pewne problemy z przystosowaniem się do zmiany otoczenia. Wielu właścicieli, sądząc, iż kupując psa wytresowanego będzie mieć problem z głowy, jest w błędzie. Niestety każde zwierzę inaczej podchodzi do nowego pana, do procesu adopcji. Często bywa tak, iż pies jest w trakcie pierwszych dni niespokojny, toteż może negatywnie wpływać na samopoczucie całej rodziny. By temu zapobiec wykaż mu, iż jesteś samcem alfa i to ty dowodzisz w tym stadzie. Zaopatrz się w elektryczną obrożę Canicom 300, z którą tresura psa jest dziecinnie prosta.

Efektywny trening z obrożą Canicom 300Korzystając z najnowszych rozwiązań technologicznych masz możliwość szybkiego i w jak najmniejszym stopniu problemowego przeprowadzenia całego procesu szkolenia. Wielu właścicieli przeraża myśl użycia obroży elektrycznej. Jednakże należy ich poinformować o tym, iż tego typu akcesorium nie jest szkodliwe dla psa. Na przykład produkt Canicom 300 posiada specjalny certyfikat ECMA. Sprzęt od firmy Num’axes posiada dwanaście poziomów impulsów korekcyjnych. Dzięki temu masz możliwość odpowiedniego ich wyboru w zależności do fazy treningu. Dodatkowo każdy korzystający z obroży Canicom 300 ma możliwość wykorzystania funkcji Booster, która dodatkowo pomoże ci z wyjątkowo niesfornym psem. Akcesorium Canicom 300 zostało zaprojektowane tak, by nie uruchamiało się przypadkowo. Za włączenie odpowiedzialny jest włącznik magnetyczny. Trenujący może także sterować danymi impulsami poprze włączanie długich korekcyjnych, bądź też krótkich impulsów ostrzegawczych. Jednakże to najlepiej wykorzystywać jest w późniejszych etapach treningu, gdy pies zaznajomi się z obrożą i będzie wiedzieć, co spotka go w przypadku nieposłuszeństwa. Na pewno w trakcie treningu przyda się ostrzeganie dźwiękowe.

Tresura wykorzystująca elektroniczną obrożę jest nastawiona na to, aby z czasem zmniejszać bolesne impulsy elektryczne na rzecz nieszkodliwych dźwiękowych. Te ostatnie mają za zadanie jedynie przypominać o możliwości skarcenia psa, gdy jest nieposłuszny. Zestaw został wyposażany w baterię cr2, która idealnie pasuje do obroży, a także odpowiednią baterię do pilota. W skład Canicom 300 wchodzi także jedna para długich elektrod i para krótkich elektrod. Zadbaj już dziś o lepszą efektywność treningu. Uzyskuj efekty niczym najznamienitszy treser.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *